KARIERA W KLINICE

 

 

Klinika to bardzo dynamicznie rozwijająca się placówka, która od początku swego istnienia inwestuje w najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie medycyny weterynaryjnej, rehabilitacji oraz behawiorystyki zwierząt. Stale pracuje nad rozwojem pracowników i rozbudową zespołu, oferując atrakcyjne warunki zatrudnienia, jasno określoną ścieżkę rozwoju oraz szereg szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów w swoich dziedzinach.

Klinika Weterynaryjna dr n. wet. Dariusz Niedzielski od wielu lat prowadzi staże dla lekarzy weterynarii organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w ramach projektu  Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) finansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na usługi świadczone przez Klinikę dokładamy wszelkich starań aby na nie odpowiedzieć. Aktualne tworzymy kolejne bloki operacyjne oraz szpitalne.

To z kolei obliguje nas do poszukiwania nowych pracowników.

 

Kogo szukamy?

Jednymi z najistotniejszych cech jakimi powinien wykazywać się pracownik naszej Kliniki są:

  • Pracowitość i dokładność – ponieważ mamy dużo pracy i to bardzo precyzyjnej.

  • Otwartość – ponieważ jesteśmy licznym zespołem i stawiamy na dobrą komunikację.

  • Lojalność – ponieważ szukamy pracowników, z którymi zwiążemy się na długie lata.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu – ponieważ często czas nas goni.

  • Proaktywność – ponieważ szukamy rozwiązań a nie problemów.

  • Uprzejmość – ponieważ mimo wielu obowiązków nie chcemy złej atmosfery.

  • Optymizm – ponieważ ułatwia życie.

  • Empatia – ponieważ jest bardzo potrzebna naszym Pacjentom oraz ich Właścicielom.

 

Jak rekrutujemy?

W zależności od stanowiska w pierwszej kolejności należy szukać ogłoszeń w konkretnych zakładkach (oferty pracy, staże i praktyki).

Niezależnie od stanowiska, zawsze prosimy o pisemne przedstawienie w tradycyjnej formie CV oraz listu motywacyjnego. Składając aplikację proszę zawsze pamiętać o dodaniu klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

 

Bez niej aplikacje nie będą rozpatrywane. W związku z częstym otrzymywaniem bardzo dużej liczby aplikacji zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Spotkania rekrutacyjne odbywają się zazwyczaj dwuetapowo. W pierwszej kolejności zapoznajemy się z osobą oraz z jej kompetencjami. Przejście do drugiego etapu uzależnione jest od pozytywnego wyniku pierwszej rozmowy. Podczas drugiej rozmowy omawiamy już szczegóły ewentualnej współpracy.

Co dalej?

Współpracę rozpoczynamy od okresu próbnego podczas, którego nowy pracownik otrzymuje solidny zastrzyk wiedzy dotyczący swoich obowiązków oraz zasad funkcjonowania Kliniki.

W tym okresie nie ma głupich pytań!

Wszyscy pracownicy poddawani są systematycznie okresowej ocenie, która pozwala nam weryfikować postępy lub ewentualne braki.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY