STREFA KLIENTA

 

Szanowni Klienci,

w trosce o jak najwyższy poziom świadczonych przez nas usług weterynaryjnych oraz mając na względzie przede wszystkim zdrowie, bezpieczeństwo i życie naszych Pacjentów pragniemy Państwu przybliżyć zasady obowiązuje w naszej Klinice.

Poprzez systematyczne ulepszanie naszych procedur, staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów łącząc je jednocześnie z wymaganiami jakie stawia przed nami status Kliniki Weterynaryjnej działającej w trybie 24 godzinnym.

Jesteśmy po to, by leczyć zwierzęta i minimalizować ich stres w związku z chorobą jak również po to, by wskazać ich właścicielom właściwy sposób opieki nad zwierzęciem w okresie leczenia i rekonwalescencji, wesprzeć ich psychicznie w trudnym dla nich okresie i sprawić, by nam ufali i u nas szukali wsparcia i pomocy w razie kolejnego zdarzenia.

 

Czym wyróżnia się Klinika Weterynaryjna?

Zgodnie z ustawą w Polsce wyróżniamy pięć rodzajów zakładów leczniczo-weterynaryjnych:

1. Gabinety weterynaryjne.

2. Przychodnia weterynaryjna.

3. Lecznica weterynaryjna.

4. Klinika weterynaryjna.

5. Weterynaryjne laboratorium diagnostyczne.

 

Zgodnie z ustawą Klinika musi spełniać szereg wymogów, które mogą wpływać także bezpośrednio na przebieg wizyty i różnić się nieco od Państwa dotychczasowych doświadczeń w kontaktach lekarzami weterynarii.

Klinika działając w trybie 24 godzinnym zapewnia nieprzerwaną opiekę zwierzętom przebywającym szpitalu, a także całodobowo przyjmuje wizyty bieżące. Zatrudniając liczny zespół specjalistów nie zawsze możecie liczyć Państwo na obecność tego samego lekarza. Dlatego też zachęcamy Państwa do umawiania się do konkretnych lekarzy zgodnie z grafikiem prowadzonym przez recepcję Kliniki.

 

Jedna Klinika - różne dyżury

W pracy naszej Kliniki wyróżniamy trzy rodzaje dyżurów:

  • dzienny od 8:00 do 20:00,

  • nocny 20:00 do 8:00, w tych godzinach stawka nocna jest 100 % większa. 

  • weekendowy (świąteczny).

Podczas dyżuru dziennego możecie Państwo liczyć na pełną ofertę Kliniki. Jednak na dyżurach nocnych jedynie nagłe przypadki wymagające ratowania życia poddawane są niezbędnej diagnostyce.

Pracownia Diagnostyki Obrazowej działające w Klinice przyjmuje pacjentów na badania po uprzednim umówieniu (z wyjątkiem nagłych przypadków) jedynie podczas dyżuru dziennego od poniedziałku do piątku.

UWAGA!
CENA USŁUG W GODZINACH OD 20:00 DO 8:00 WZRASTA O 100%.
SZCZEGÓŁOWY CENNIK UDOSTĘPNIA LEKARZ WETERYNARII LUB RECEPCJA KLINIKI